szukaj w opisach


 
Filmy DVDFilmy DVD

GŁOSY PTAKÓWGŁOSY PTAKÓW

InneInne

KalendarzeKalendarze

MUZYKAMUZYKA

Programy komputeroweProgramy komputerowe

NAGRANIA AUDIONAGRANIA AUDIO

KSIĄŻKIKSIĄŻKI

KARTY i InneKARTY i Inne

 
Regulamin Sklepu
Kontakt
System Punktów FAQ
Mapa strony
 

Akceptuję zasady
  
 
 

Nr konta do wpłat:  50 1020 5558 1111 1693 1000 0009

Nasz facebook!

WARSZTATY

Kriya Jogi - Katowice 28-30 Listopada 2014

Więcej na www.krijajoga.eu 

 

Głosuj na naszą stronę
TOP LISTY


  

Toplista muzyki relaksacyjnej

 

 

 

Wysyłki i płatności:

Przelew: Koszt wysyłki przy wpłacie na konto do wartości zamówienia 120zł - 6,90zł.

pow. 120zł. wysyłka gratis. 
 
Karta Płatnicza: Koszt wysyłki przy płatności kartą do 120zł. 8zł.
powyżej 150zł. wysyłka gratis.
 
Pobranie: Płatność przy odbiorze do 120zł. wartości zamówienia - 15,50
pomiędzy 120-200zł.koszt wysyłki 12zł. pow. 200zł. 0zł. 
wysyłka gratis pow. 200zł.
 
Koszty wysyłki zagranicznej jest uzależniony od wagi przesyłki: mimimalny koszt 18zł. płatność kartą lub przelewem (ok. 3 płyt CD)  

(wszystkie wysyłki są priorytetowe)

 

 

 

 
Nazwa Produktu: Alfa Synhro Theta 5 Hz
Autor: Michał Pierzyński
Wydawca: Alfaton
Nośnik: Kaseta
Twoja Cena: 19.00 PLN
Normalna cena: 20.00 PLN
Zachowujesz: 1.00 PLN

Opis Produktu:

  Życie w innym wymiarze świadomości

  ALFA SYNCHRO THETA zsynchronizuje twój mózg

  Twórcą i pionierem piewszej metody synchronizacji półkulowej poprzez odpowiednią muzykę jest Monroe Institute Hemi Sync®. Alfa Synchro Theta jest doskonałym odpowiednikiem tej muzyki.
  Mózg jest najbardziej skomplikowanym i wrażliwym narządem w ciele człowieka. Poprawne jego działanie decyduje o postrzeganiu naszej rzeczywistości i umiejętności radzenia sobie w życiu. Jak to się dzieje, że jednym wszystko przychodzi łatwo, uczą się szybciej, kreatywnie (twórczo) rozwiązują problemy, potrafią korzystać ze swoich talentów, są bardziej inteligentni i zostają geniuszami?

  Trochę teorii

  ""Nasza świadomość i podświadomość pracowałaby znacznie lepiej, gdybyśmy wykorzystywali cały potencjał dostępny w naszym mózgu. Ale przeciętny człowiek wykorzystuje tylko 3-6% możliwości swojego mózgu. Naukowcy i ludzie z wysokim IQ 6-10% a geniusze ponad 10%. Co się więc dzieje z tymi 90%? Ta znaczna część jest w stanie uśpienia (wyłączona). Okazuje się, że tajemnica uaktywnienia tej części mózgu tkwi w nas samych, w tym jak mózg pracuje, a mówiąc jaśniej jak się między sobą (na jakich częstotliwościach) porozumiewają się półkule mózgu. Czy ich praca jest zsynchronizowana. Nie uruchomimy tych ponad 90% jeśli będziemy przebywać w stanie aktywności beta.

  ""Stymulując odpowiednio fale mózgowe specjalnie przygotowaną muzyką, uzyskujemy w sposób świadomy obniżony stan aktywności mózgu. Przechodzimy ze stanu beta - (normalna aktywność i pobudzenie, przebieg fal ostry, nieregularny, przy częstotliwości powyżej 13 Hz.), do stanu alfa lub głębszego - theta (podobny do głębokiego snu, przebieg fal bliski sinusoidy i o częstotliwości poniżej 7 Hz.), a sprawi, że:

  - pozbywamy się wewnętrznego chaosu i niepokoju (który towarzyszy w stanie beta)

  - nauka staje się dużo bardziej łatwa, przyjemna, efektywna i trwała

  - poprawia się znacznie nasza pamięć i koncentracja

  - wzrasta poziom inteligencji, będziemy potrafili twórczo i skutecznie uczyć się oraz rozwiązywać problemy

  - wzrasta skuteczność naszej pracy (mniejszym wysiłkiem robimy więcej) - niezbędna dla szefów, kierowników i dyrektorów (jak jesteś podwładnym uwolni Cię o stresu spowodowanego przez przełożonego i pracodawcę)

  - inni zaczną doceniać wysokie twoje kompetencje i zauważą twoją błyskotliwość

  - wzrośnie samoocena i pewność siebie w każdej sytuacji

  - nauka języków obcych będzie teraz czystą przyjemnością

  - poprawi się stan naszego zdrowia.

  - skutecznie się wyciszysz i zrelaksujesz po dniu pełnym stresu.

  - szybko zregenerujesz siły - wystarczy 30min. żeby być nowonarodzonym.

  - oczyszcza umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji.

  Uwaga: u niektórych osób może powodować eksterioryzację (wyjście umysłu poza ciało i podróżowanie poza nim !)

  ""Korzyści z ALFA SYNCHRO THETA jest znacznie więcej. Dzieci od chwili narodzin prawie zawsze przebywają w stanie alfa ok.6-8Hz dzięki temu w niesamowitym tempie przyswajają sobie wiedzę (uczą się mówić, chodzić i biegać, bawić się i mają cudowną wyobraźnię). My przebywając w stanie alfa lub theta zawsze czujemy błogi spokój. 

  ""Mózg składa się z dwóch półkul: prawej i lewej. Prawa półkula unerwia lewą połowę ciała i na odwrót. U większości osób (także u leworęcznych) lewa półkula jest odpowiedzialna za myślenie logiczne, analityczne, racjonalne, matematyczne, za procesy werbalne. Lewa półkula "widzi drzewo zamiast lasu". Prawa półkula, to myślenie całościowe (tzw. holistyczne), intuicyjne, synteza, wyobraźnia, skojarzenia, symbole, praca obrazami. To ona "widzi las, zamiast pojedynczych drzew".

  Poniżej z tabeli możemy łatwo wywnioskować, którą półkulą bardziej się identyfikujemy (jest dominująca):

  Lewa:

  - logiczna, starająca się
  - dosłowność
  - małe pisane litery
  - duże litery
  - logika
  - drukowane litery
  - mowa
  - sekwencyjność
  - kodowanie informacji
  - krok po kroku
  - skupianie się na szczegółach
  - percepcja czasu
  - percepcja słuchowa
  - matematyczność
  - sylabizowanie
  - przetłumaczenie obrazów wyobraźni na słowa
  - pamięć krótka (częściowo po obu stronach)
  - przetwarza szczegóły dźwięku, poszczególne fazy, słowa piosenki
  Prawa:

  - twórcza i odruchowa
  - synteza
  - intuicja
  - kontrola nad ruchem
  - całość (ogólny ogląd)
  - wizja panoramiczna
  - percepcja przestrzeni
  - percepcja wizualna
  - pamięć długa
  - wyobraźnia
  - lubi słuchać tylko melodii
  - czytamy, ale nie rozumiemy co czytamy
  - wizualizacja
  - metaforyczność
  - uduchowienie - modlitwa
  - produkcja słów
  - uzdolnienia plastyczne
  - seks (przyjemność)  Synchronizacja półkul mózgowych w badaniach naukowych.

  ""Naukowcy odkryli, że uznani w świecie geniusze korzystają w czasie procesów myślenia zarówno z logiki lewej, jak i wyobraźni prawej półkuli. Umożliwia to lepsza niż u innych synchronizacja półkul mózgowych. A synchronizacja lewej i prawej półkuli mózgowej sprzyja powstawaniu twórczych pomysłów, poprawie pamięci itp.

  ""Badania przeprowadzone na zaawansowanych joginach, mnichach zen i szamanach, mających za sobą wieloletni trening medytacyjny w tradycyjnym stylu, potwierdziły, że ich mózgi w stanach głębokiego transu medytacyjnego wykazują wysoką synchronizację (koherencję) pomiędzy prawą i lewą półkulą oraz przewagę rytmów alfa (7-13 Hz) i theta (4-7Hz) w obrazie elektroencefalograficznym. W latach pięćdziesiątych zaobserwowano możliwość wodzenia rytmów czynnościowych mózgu przy pomocy bodźców wzrokowych i słuchowych. Okazało się, że mózg przystosowuje się do częstotliwości bodźca, np. gdy migano w oczy światłem w częstotliwości 8 Hz (osiem razy na sekundę) po paru minutach zaobserwowano wzrost częstotliwości 8 Hz w wykresie EEG. Specjalna technika dudnień różnicowych powodowała ponadto zwiększenie synchronizacji pomiędzy półkulami. Dudnienia różnicowe powstają na skutek emisji dźwięków o zbliżonej częstotliwości, to w odsłuchu pojawi się dudnienie, które jest wynikiem nakładających się (interferujących) fal dźwiękowych. To zjawisko opisano już w XVIII wieku. Jednak dopiero pod koniec lat sześćdziesiątych XX wieku stwierdzono, że jeśli oba dźwięki poda się osobno do obu uszu (w słuchawkach stereo) to dudnienie powstaje w ośrodku słyszenia w mózgu, który ma tendencję do dopasowywania się do częstotliwości dudnienia oraz synchronizacji półkul. W ten sposób odkryto możliwości wprowadzania mózgu w stan zbliżony do tego, w którym medytowali głęboko zaawansowani jogini po wielu latach treningu.

  ""W toku wieloletnich badań okazało się, że w stanie synchronizacji półkulowej mózg nie tylko wchodzi w głębokie stany medytacji i relaksacji, w których łatwo ujawnia się treść podświadomości (co daje m.in. zwiększoną kreatywność) ale staje się bardzo chłonny i łatwo koduje nowe informacje. Zsynchronizowany mózg nie tylko łatwiej i z większą trwałością zapamiętuje np. słówka języka obcego, ale również może zmienić wzorce postrzegania świata i zachowania jednostki. W ten sposób można wpływać na podświadomą część umysłu. Dzięki temu mechanizmowi możliwe jest sterowanie zachowaniami nieświadomymi: np. kontrola nałogów (nikotynizm, alkoholizm, przejadanie się), podnoszenie nastroju, zwiększenie energii i kreatywności, polepszenie pamięci, przezwyciężenie tremy i nieśmiałości, zwiększenie siły układu odpornościowego i in.

  ""Od tysięcy lat szamani korzystali z wpływu bodźców słuchowych na umysł i mózg, poprzez bębnienie i specyficzną muzykę, jednak dzięki nowoczesnym badaniom otrzymaliśmy o wiele potężniejszą i bardziej precyzyjną technologię wpływania na własną podświadomość. Dobre nagranie synchronizacyjne powstaje w wyniku sprzężenia kilku istotnych czynników, a głównymi są: technika wodzenia rytmów czynnościowych i odpowiednio dobrana muzyka.

  ""Metoda synchronizacji półkulowej może pomóc nam odkryć w sobie naturalne dla każdego możliwości przebywania w stanie alfa - relaksu, co może mieć dla nas zbawienny wpływ na nasze funkcjonowanie w codziennym życiu. Możliwości zastosowania tej muzyki do wodzenia (sterowania) rytmów czynnościowych i synchronizacji półkulowej są wręcz nieograniczone i dobroczynne. Sprawa jest oczywista - im dłużej pozostajesz w stanie alfa lub theta tym mniej czasu tracisz na zmagania, a osiągasz więcej. Twoje cele są szybko osiągane, przestajesz popełniać błędy - podejmujesz praktycznie zawsze słuszne decyzje, które są korzystne dla Ciebie i wszystkich. Z łatwością zarabiasz pieniądze, z łatwością możesz tworzyć genialne pomysły i zarobić na nich. Wprowadzasz zgodę i harmonię do związków i do pracy. Inni zaczynają doceniać twoje dobroczynne towarzystwo. Naucz się korzystać z genialności Twojego umysłu.

  ""Zastosowanie profesjonalnego programu komputerowego do obróbki i edycji dźwięku umożliwiło mi wygenerowanie specjalnej fali tzw. dudnień różnicowych, które w skomponowanej do tego celu muzyce, generują dźwięk o specjalnych cechach - częstotliwości i amplitudzie odpowiadającym falom ludzkiego mózgu pogrążonemu w głębokim relaksie, medytacji lub hipnozie czyli w rytmie theta (4-7Hz). Rytm theta występuje również we śnie podczas tzw. fazy REM czyli wtedy, kiedy śnimy. Korzystając z tej funkcji. Główną część nagrania stanowi dźwięk o częstotliwości 5 Hz. Pod sam koniec częstotliwość się zwiększa do 10-12 Hz czyli tej, która występuje w spokojnym, ale normalnym stanie świadomości alfa-beta.

  "\"\""""Słuchając nagrania z prezentowanej kasety można wprowadzić świadomość w odmienny stan, podobny do tego który pojawia głębokim śnie ale tu jesteśmy świadomi tego co się dzieje. Kaseta jest przydatna przy medytacjach, wizualizacjach, podróżach astralnych i różnych eksperymentach.

  ""Nagrania należy słuchać przez słuchawki stereofoniczne lub z tzw. "jamnika"- radiootwarzacza, z tym, że głowa musi się znajdować po środku głośników, tak, by lewy głośnik grał do lewego ucha, a prawy do prawego ucha. Ważne jest, by nasza głowa stanowiła sztuczną separację kanałów.

  ""Przeprowadziłem na sobie liczne eksperymenty dopracowując optymalnie generowany dźwięk synchronizujący półkule. Te nagranie stworzyłem 3 lata temu stosując je na sobie. Skorzystało już z mojej metody ponad 5 tysięcy zadowolonych klientów. A moje słowa mogę potwierdzić tym, że daję 30 dni gwarancji satysfakcji, tzn. że jeśli ta muzyka nie wpłynie korzystnie na działanie pracy twojego mózgu odeślesz mi kasetę, a ja zwrócę ci pieniądze za jej zakup. Tylko u mnie taka gwarancja satysfakcji!

  ""Jest to nagranie znacznie różniące się od innych, które najczęściej wykorzystuje modulowany dźwięk, który jest monotonny i dla niektórych męczący czy wręcz denerwujący.

  ""Nagranie polecam wszystkim tym, którzy chcieliby doświadczyć odmiennych stanów świadomości, adeptom rozwoju duchowego, ludzi pragnących doświadczyć oderwania od codziennych zmagań, uczących się języków obcych, zaznać piękna głębokiego relaksu i medytacji, poprawić stan zdrowia spowodowany stresem i nie tylko (szczegółowy opis wykorzystania tej muzyki do samoleczenia jest opisany w środku okładki CD).

  Kupując tę kasetę lub płytę

  Robisz najlepszą inwestycję swojego życia - inwestujesz w siebie! Za niewielkie pieniądze zyskujesz cudowną technikę poprawiającą funkcjonowanie mózgu.

  ""Zaczniesz wykorzystywać uśpione części swojego mózgu. Kupujesz "oprogramowanie" do wykorzystania całej potęgi super komputera w sobie (jakim jest mózg). Do tej pory wykorzystywałeś jego możliwości na poziomie ok. 3-5%, to jakby mając super szybki komputer, wykorzystywać jego możliwości, jako prymitywnego kalkulatora!

  Dostaję wiele pytań odnośnie stosowania sprzętu potrafiącego przenosić tak niskie częstotliwości:

  Do słuchania mojej muzyki nie są potrzebne żadne specjalne słuchawki czy wysokiej jakości sprzęt audio. Synchronizacja następuje na zasadzie dudnień różnicowych, które tworzy wasz mózg pod wpływem tej muzyki.

  Co to są dudnienia różnicowe?
  Dudnienia różnicowe powstają jeśli słyszymy zbliżone dźwięki o nieznacznie innej częstotliwości, każde w innym uchu. W ośrodku słyszenia w mózgu zachodzi specyficzna interpretacja takich sygnałów. Mózg wtedy interpretuje to zjawisko jako 3 dźwięk. Łączy dwa sygnały (kanał lewy i prawy) i w wyniku powstaje wrażenie słyszenia trzeciego sygnału zwanego dudnieniami różnicowymi. Np. jeśli w kanale lewym jest dźwięk o częstotliwości 105Hz a w kanale prawym 100Hz to wypadkowa częstotliwość wynosi: 105-100=5Hz. Czyli w naszym mózgu powstanie dźwięk dudnienia różnicowego o częstotliwości 5Hz.
  Proszę nie mylić z infradźwiękami (infradźwięki to dźwięki poniżej progu słyszalności, ale odczuwane przez ciało!)

  Do kasety jest dołączona instrukcja jak korzystać z prezentowanego nagrania

Sztuk:
 
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz Recenzję
 
  Jesteś niezalogowany
  W koszyku jest: 0 produkt(ów)
  Wartość koszyka: 0.00 PLN
 Zapomniałeś hasła?

Nowe konto
 
 
 
Metody oczyszczani...
Metody oczyszczani...
Dodaj Produkt do Przechowalni Metody oczyszczani...
Zobacz Produkt Metody oczyszczani...
Samoleczenie metod...
Samoleczenie metod...
Dodaj Produkt do Przechowalni Samoleczenie metod...
Zobacz Produkt Samoleczenie metod...
Woda Utleniona na ...
Woda Utleniona na ...
Dodaj Produkt do Przechowalni Woda Utleniona na ...
Zobacz Produkt Woda Utleniona na ...
Diagnostyka karmic...
Diagnostyka karmic...
Dodaj Produkt do Przechowalni Diagnostyka karmic...
Zobacz Produkt Diagnostyka karmic...
5 przemian w kuchn...
5 przemian w kuchn...
Dodaj Produkt do Przechowalni 5 przemian w kuchn...
Zobacz Produkt 5 przemian w kuchn...
 
Informacje
Pr. Partnerski - logowanie

Projekt i wykonanie PixMedia © Alfaton