szukaj w opisach


 
Filmy DVDFilmy DVD

GŁOSY PTAKÓWGŁOSY PTAKÓW

InneInne

KalendarzeKalendarze

MUZYKAMUZYKA

Programy komputeroweProgramy komputerowe

NAGRANIA AUDIONAGRANIA AUDIO

KSIĄŻKIKSIĄŻKI

  
AniołyAnioły

  AstrologiaAstrologia

  Aura i czakryAura i czakry

  BeletrestykaBeletrestyka

  BiografieBiografie

  Feng ShuiFeng Shui

  FilozofiaFilozofia

  HunaHuna

  InneInne

  J. MurphyJ. Murphy

  JogaJoga

  Leszek ŻądłoLeszek Żądło

  NumerologiaNumerologia

  OSHOOSHO

  PsychoedukacjaPsychoedukacja

  PsychologiaPsychologia

  ReikiReiki

  Rozwój DuchowyRozwój Duchowy

  SamouzdrawianieSamouzdrawianie

  Sekrety PiramidSekrety Piramid

  SnySny

  Symbole, AmuletySymbole, Amulety

  Tajemnice dłoniTajemnice dłoni

  kartykarty

  Na zdrowieNa zdrowie

  Poradniki-edukacjaPoradniki-edukacja

  Pozytywne myśleniePozytywne myślenie

  RadiestezjaRadiestezja

  SpirytyzmSpirytyzm

KARTY i InneKARTY i Inne

 
Regulamin Sklepu
Kontakt
System Punktów FAQ
Mapa strony
 

Akceptuję zasady
  
 
 

Nr konta do wpłat:  50 1020 5558 1111 1693 1000 0009

Nasz facebook!

WARSZTATY

Kriya Jogi - Katowice 28-30 Listopada 2014

Więcej na www.krijajoga.eu 

 

Głosuj na naszą stronę
TOP LISTY


  

Toplista muzyki relaksacyjnej

 

 

 

Wysyłki i płatności:

Przelew: Koszt wysyłki przy wpłacie na konto do wartości zamówienia 120zł - 6,90zł.

pow. 120zł. wysyłka gratis. 
 
Karta Płatnicza: Koszt wysyłki przy płatności kartą do 120zł. 8zł.
powyżej 150zł. wysyłka gratis.
 
Pobranie: Płatność przy odbiorze do 120zł. wartości zamówienia - 15,50
pomiędzy 120-200zł.koszt wysyłki 12zł. pow. 200zł. 0zł. 
wysyłka gratis pow. 200zł.
 
Koszty wysyłki zagranicznej jest uzależniony od wagi przesyłki: mimimalny koszt 18zł. płatność kartą lub przelewem (ok. 3 płyt CD)  

(wszystkie wysyłki są priorytetowe)

 

 

 

 
Nazwa Produktu: Bądź Aniołem swojego życia
Autor: Ewa Foley
Wydawca: RAVI
Oprawa: Miękka
Twoja Cena: 34.80 PLN

Opis Produktu:

  Dawno, dawno temu (zanim jeszcze istniał czas) było sobie królestwo zwane Błogostanem. Jedynie to królestwo wtedy istniało, a było tak ogromne, że wszystko stanowiło jego część. W krainie tej królowały radość, pokój i miłość, a ponieważ jej istotą była doskonałość, nie było tam żadnych problemów. Całe królestwo żyło w kosmicznej symfonii doskonałości. Anielskie dźwięki dziecięcych chórów wypełniały powietrze radosnym uniesieniem. Wszędzie rozbrzmiewała najsłodsza muzyka. Życie w Błogostanie było w gruncie rzeczy jednym, ciągłym pasmem radosnych akordów. Ale... niektórym zaczynało się to nudzić. Spowszedniały im pokój, harmonia, radość. Dla żądnych przygody Aniołów wszystko to stało się oklepane i nudne. One zaś lubiły ryzyko i nieznane. Postanowiły więc wspomnieć o tym swojemu Stwórcy...

  Wstęp ...po zboczach góry pnie się wiele ścieżek, każda na szczyt... Przygoda tej książki

  Naszym celem jest stać się wydrążoną trzciną dla uzdrawiającej muzyki życia.
  Ram Dass

  Książka ta spłynęła na mnie darem łaski jak uzdrawiająca muzyka życia, gdy siedziałam przy kole garncarskim w Medyni Głogowskiej kilka tygodni temu. Ten anielski podszept inspiracji był absolutnym objawieniem! Natychmiast zaczęłam pisać ten III tom TRYLOGII ŻYCIA. Już od dawna nosiłam się z upowszechnieniem mojej opowieści o ziemskich aniołach w formie pisanej. Ułożyłam ją dla uczestników treningu rozwoju osobistego w Silnej Nowej w połowie lat 90. jako „bajkę na dobranoc”, wspierającą proces transformacji metaforę. Słuchacze przyjęli tę opowieść z radością i entuzjazmem. Spodobała się tak bardzo, że w pewnym sensie stała się legendą moich zajęć i uczestnicy kolejnych treningów po prostu domagali się słuchania tej anielskiej przypowieści. Mówili, że jest „balsamem dla ich spragnionych dusz...” Zatem przez lata chętnie ją opowiadałam, z przyjemnością słuchając żywiołowych wybuchów śmiechu, jakie wywoływała.

  Człowiek jest jak dom o czterech pokojach – jest w nim pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha.
  Powiedzenie hinduskie

  Już od dawna zamierzałam też spisać praktyki psychofizycznego oczyszczania, których uczę na wiosennych programach holistycznego (całościowego) odtruwania organizmu (zwanych „detox”). W trakcie tego programu oczyszczamy b/ ciało b/ (ćwiczymy jogę, pijemy zioła, soki i glinkę oraz regularnie płuczemy jelito grube), b/ umysł b/ (zdobywamy nową wiedzę, uczymy się pozytywnie myśleć i zarządzać swoim intelektem), b/ emocje b/ (budujemy kompetencje osobiste – intrapersonalne – ucząc się mądrze zarządzać swoimi emocjami, i społeczne – interpersonalne -– nawiązując głębokie więzi między sobą) oraz b/ ducha b/ (wracamy do źródła, przebywając w ciszy, kontemplując swoją relację z Bogiem i wszechświatem, rewidując swój światopogląd, modląc się, praktykując sztukę świadomego oddechu i budując nowy system wierzeń). Po 10 dniach uczestnicy wyjeżdżają kryształowo czyści na wszystkich poziomach, silni, napełnieni dobrą energią, pełni witalności, radości życia i entuzjazmu.
  Zawsze możesz zacząć od nowa. Zawsze możesz zacząć robić porządki w „domu” swojej tożsamości.

  Psychika, czyli Twój umysł, zarządza zachowaniami, działaniami. Konieczny jest impuls nerwowy, aby otworzyć oczy, podnieść się lub usiąść, ruszyć nogą, zrobić krok itd. Umysł, czyli psychika, zarządza też czynnościami wewnętrznymi, takimi jak utrzymanie temperatury ciała, jego wilgotności, wzrostem włosów i paznokci, trawieniem i wydalaniem. Cokolwiek się dzieje w nas czy z nami, przez impulsy nerwowe zaangażowana jest w to nasza psychika.
  Również myślenie odbywa się w drodze wymiany impulsów nerwowych. Zbieranie informacji, czyli percepcja zewnętrzna, angażuje umysł. Potem musisz skupić uwagę, aby spostrzeżenie porównać z dotychczasowymi, skojarzyć i zapamiętać. Musisz też skupić uwagę, aby to, co spostrzegasz, nazwać. A nazywanie jest ważnym etapem myślenia. Dopiero wtedy bowiem nadajemy znaczenia.
  Z kolei uczucia – te też są sprawą Twojej psychiki, czyli umysłu. Funkcjonują na poziomie fizjologii jako strumienie hormonów i kolejne impulsy nerwowe, ale dla nas czytelne są przede wszystkim jako zjawiska psychiczne, poczucie ciepła, lekkości, radości lub przeciwnie – ciężaru w klatce piersiowej, skurczu w żołądku, obezwładniającego lęku. Wreszcie duchowość. Przebywając w tym „pokoju” masz kontakt z tym, w co wierzysz, co jest dla ciebie ważne, co najważniejsze. Tu Twój umysł nadaje sens pewnym ideom. Co jest najistotniejsze dla Ciebie? Jakim ideom nadajesz największe znaczenie emocjonalne?

  To, w co wierzysz, zamieniasz w czyn, myśląc o tym przywiązujesz się do tego emocjonalnie i Twoja wiara umacnia się. Tak działa samospełniająca się przepowiednia i tak Ty sam(a) programujesz swój los.

  Tak zajrzeliśmy do wszystkich czterech pokoi, którymi włada Twój umysł, czyli psychika. Wierzę, że świadomie i odpowiedzialnie żyjący człowiek codziennie robi „obchód” swojej tożsamości... Niemal od dwudziestu lat uczę, jak to czynić, inspiruję do oczyszczania i porządkowania swojego życia. Porządki te dają podwaliny lepszej przyszłości dla następnych pokoleń i wcale nie muszą być okupione wielkim wysiłkiem i surową powagą. Jest to po prostu umiejętność – czyli coś, co się umie robić. A na zdobycie nowej umiejętności życiowej składa się kilku etapów. Aby coś umieć, trzeba:
  1. Zauważyć , że nie umiesz.
  2. Bardzo chcieć się tego nauczyć.
  3. Uwierzyć, że to możliwe, że możesz tego dokonać.
  4. Wiedzieć, jak to robić (tu potrzebujesz nauczyciela, który nie tylko umie to, co Ty
  chcesz umieć, ale potrafi nauczyć, jak umieć…). 5. A potem pozostaje b/ ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć

  W tej książce znajdziesz wiele sposobów na oczyszczanie swojego życia i wzmacnianie swojej energii życiowej. Wszystkie są proste, niektóre wręcz śmiesznie proste. Ale pamiętaj, że różnicę uczyni nie to, czy wierzysz, że one działają, ale to, czy wprowadzisz je w swoje życie!

  Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
  Forrest Gump

  Baw się tym! Myślę, że powaga, często towarzysząca rozwojowi osobistemu, jest zupełnie „przeterminowanym” przyzwyczajeniem. Trochę tak jak wiele wyznawanych przez ludzi przekonań, które są już nieaktualne i należałoby im przybić pieczątkę z datą ważności. Życie jest boską komedią, zatem nie traktuj siebie zbyt poważnie. Możesz uczyć się żyć lepiej i godniej, zachowując przy tym poczucie humoru i pogodę ducha. Możesz porządkować swoje życie i dokonywać dobrych zmian z łatwością i elegancją. Możesz zdobywać nową wiedzę przez inspirację w atmosferze radości i wsparcia. Na tej cudownej planecie Ziemia obowiązują trzy zasady:

  * PRZYCZYNY I SKUTKU
  * MIŁOŚCI/WYBACZENIA
  * WSPÓLNEGO ROZWOJU

  Uczenie się jest naczelnym sensem życia. Rozwój ludzi jest wspólny. Jeżeli uda się coś osiągnąć jednemu z nas – to tak, jakbyśmy wszyscy to osiągnęli!
  Wielki światowy nauczyciel Paramahansa Yogananda mawiał, że ci, którzy podejmują pracę nad sobą i swoją świadomością, robią to nie tylko dla siebie, ale też dla siedmiu pokoleń wstecz i siedmiu pokoleń do przodu. Gdy po raz pierwszy usłyszałam to zdanie na szkoleniu u Christiny Thomas w jej Instytucie Światła Wewnętrznego (Inner Light Institute), byłam zdumiona, a jednocześnie głęboko zmotywowana. Jeżeli moja praca wewnętrzna będzie służyć moim dzieciom, wnukom, prawnukom, prawnukom, praprawnukom i jeszcze ich dzieciom... to warto się do tego solidnie przyłożyć.
  Włożony przeze mnie wysiłek ewidentnie posłużył mojemu synowi Maciejowi, który spotkał na swojej drodze pięknego anioła o migdałowych oczach, Magdalenę. Pokochał Madzię całym sercem, nie przywiązując się do tego, czy ta miłość będzie odwzajemniona czy też nie. Po kilku tygodniach znajomości powiedział do mnie: „Wiesz, mamo, kocham Magdę bardzo, lecz jeżeli nie będzie z tego związku nic więcej niż przyjaźń, to wiem, że mam przyjaciółkę do końca życia”. Wasze dzieci są nauczycielami w przebraniu. Słuchajcie ich uważnie! Ja tak odebrałam tę lekcję dobrego związku: najpierw rzeczy najważniejsze, czyli przyjaźń, wzajemny szacunek i działanie na rzecz dobra tej osoby. Scott Peck w swojej pięknej książce i/ Drogą mniej uczęszczaną i/ pisze, że „miłość to działanie na rzecz pełnego rozwinięcia potencjału drugiego człowieka”.

  Tak łatwo jest nawracać innych, tak trudno jest nawrócić samego siebie.

  Rozwój nie musi być trudny, żmudny i nudny. Może być wspaniałą zabawą, która podniesie jakość Twojego życia i Twoich relacji z ludźmi. Baw się dobrze, czytając tę książkę! Otwórz ją na dowolnej stronie. Przyjmij to, co przyjąć w tym momencie możesz, odrzuć to, czego przyjąć nie możesz. A przede wszystkim wprowadź kilka z moich sugestii do swojego codziennego życia – ćwicz nowe zachowania, trenuj nowe nawyki. Doceń swoją zdolność do zmiany samego siebie. Zmiana jest możliwa, jesteś w stanie się zmienić, zasługujesz na dobre zmiany...
  Nosisz Boską iskrę w centrum swojego jestestwa. Jesteś obdarzona (obdarzony) łaską światła i mądrości...
  Namaste!
  Co oznacza: Świętuję to miejsce w Tobie, w którym wszyscy jesteśmy jednością!

  Ewa Foley
  pałac w Nieznanicach koło Częstochowy, lipiec 2003

  PS.
  Miłość i radość są wszędzie obecne. Nie mogą jednak przyjść do Ciebie z wizytą, jeśli Ciebie nie ma. Bądź obecny (obecna) w swoim życiu!

  stron: 344
  format: 130x205

Sztuk:
 
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz Recenzję
 
  Jesteś niezalogowany
  W koszyku jest: 0 produkt(ów)
  Wartość koszyka: 0.00 PLN
 Zapomniałeś hasła?

Nowe konto
 
 
 
5 przemian w kuchn...
5 przemian w kuchn...
Dodaj Produkt do Przechowalni 5 przemian w kuchn...
Zobacz Produkt 5 przemian w kuchn...
Woda Utleniona na ...
Woda Utleniona na ...
Dodaj Produkt do Przechowalni Woda Utleniona na ...
Zobacz Produkt Woda Utleniona na ...
Diagnostyka karmic...
Diagnostyka karmic...
Dodaj Produkt do Przechowalni Diagnostyka karmic...
Zobacz Produkt Diagnostyka karmic...
Samoleczenie metod...
Samoleczenie metod...
Dodaj Produkt do Przechowalni Samoleczenie metod...
Zobacz Produkt Samoleczenie metod...
Metody oczyszczani...
Metody oczyszczani...
Dodaj Produkt do Przechowalni Metody oczyszczani...
Zobacz Produkt Metody oczyszczani...
 
Informacje
Pr. Partnerski - logowanie

Projekt i wykonanie PixMedia © Alfaton