szukaj w opisach


 
Filmy DVDFilmy DVD

G£OSY PTAKÓWG£OSY PTAKÓW

InneInne

KalendarzeKalendarze

MUZYKAMUZYKA

Programy komputeroweProgramy komputerowe

NAGRANIA AUDIONAGRANIA AUDIO

KSI¡¯KIKSI¡¯KI

  
Anio³yAnio³y

  AstrologiaAstrologia

  Aura i czakryAura i czakry

  BeletrestykaBeletrestyka

  BiografieBiografie

  Feng ShuiFeng Shui

  FilozofiaFilozofia

  HunaHuna

  InneInne

  J. MurphyJ. Murphy

  JogaJoga

  Leszek ¯±d³oLeszek ¯±d³o

  NumerologiaNumerologia

  OSHOOSHO

  PsychoedukacjaPsychoedukacja

  PsychologiaPsychologia

  ReikiReiki

  Rozwój DuchowyRozwój Duchowy

  SamouzdrawianieSamouzdrawianie

  Sekrety PiramidSekrety Piramid

  SnySny

  Symbole, AmuletySymbole, Amulety

  Tajemnice d³oniTajemnice d³oni

  kartykarty

  Na zdrowieNa zdrowie

  Poradniki-edukacjaPoradniki-edukacja

  Pozytywne my¶leniePozytywne my¶lenie

  RadiestezjaRadiestezja

  SpirytyzmSpirytyzm

KARTY i InneKARTY i Inne

 
Regulamin Sklepu
Kontakt
System Punktów FAQ
Mapa strony
 

Akceptujê zasady
  
 
 

Nr konta do wp³at:  50 1020 5558 1111 1693 1000 0009

Nasz facebook!

WARSZTATY

Kriya Jogi - Katowice 28-30 Listopada 2014

Wiêcej na www.krijajoga.eu



 

 

G³osuj na nasz± stronê
TOP LISTY


  

Toplista muzyki relaksacyjnej

 

 

 

Wysy³ki i p³atno¶ci:

Przelew: Koszt wysy³ki przy wp³acie na konto do warto¶ci zamówienia 120z³ - 6,90z³.

pow. 120z³. wysy³ka gratis. 
 
Karta P³atnicza: Koszt wysy³ki przy p³atno¶ci kart± do 120z³. 8z³.
powy¿ej 150z³. wysy³ka gratis.
 
Pobranie: P³atno¶æ przy odbiorze do 120z³. warto¶ci zamówienia - 15,50
pomiêdzy 120-200z³.koszt wysy³ki 12z³. pow. 200z³. 0z³. 
wysy³ka gratis pow. 200z³.
 
Koszty wysy³ki zagranicznej jest uzale¿niony od wagi przesy³ki: mimimalny koszt 18z³. p³atno¶æ kart± lub przelewem (ok. 3 p³yt CD)  

(wszystkie wysy³ki s± priorytetowe)

 

 

 

 
Nazwa Produktu: Dzieci regresji
Autor: Robert Krakowiak
Wydawca: Duchowa Wiedza
Oprawa: Miêkka
Twoja Cena: 29.00 PLN
Normalna cena: 33.00 PLN
Zachowujesz: 4.00 PLN

Opis Produktu:

    Ksi±¿ka ta choæ mówi o zaawansowanych zagadnieniach, jest napisana prostym, zrozumia³ym jêzykiem. Zawiera tre¶ciwie opisany sposób pracy z afirmacjami i przygotowuje do samodzielnej pracy nad sob±. Zawiera równie¿ szereg uzdrawiaj±cych æwiczeñ i praktyk duchowych. My¶l± przewodni± tej ksi±¿ki jest przebaczanie. Ma ona za zadanie pomóc doros³emu cz³owiekowi uwolniæ siê od przeszkadzaj±cych mu w doros³ym ¿yciu: emocji, blokad i napiêæ pochodz±cych z okresu dzieciñstwa. Przy okazji uczy umiejêtnie, zdrowo i ¶wiadomie wychowywaæ w³asne potomstwo, by prawid³owo siê rozwija³o i mog³o pozwoliæ sobie na szczê¶liwe ¿ycie. Ksi±¿ka ta powsta³a na podstawie w³asnej pracy autora nad sob± oraz na postawie jego kilkuletniej pracy terapeutycznej. Obrazuje negatywne wzorce psychiczne, które nie pozwalaj± nam szczê¶liwie ¿yæ. Jest ona dowodem na to, ¿e samemu w prosty sposób mo¿emy zmieniæ swoje ¿ycie, nale¿y jednak po¶wiêciæ sobie trochê czasu, zaanga¿owania i energii. Wzbogacona jest w opisy osób, które w czasie terapii regresywnej przypomnia³y sobie do¶wiadczenia ze swojego wczesnego dzieciñstwa i porodu. Oczywi¶cie znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania: jak swoje ¿ycie zmieniæ w realny sposób, jak uzdrowiæ relacje z innymi lud¼mi, oraz jak odnale¼æ rado¶æ i sens swojego ¿ycia. Tak. Tutaj znajdziesz prosty sposób na to, jak odkryæ rado¶æ w swoim ¿yciu, nawet, je¶li w tej chwili uwa¿asz, ¿e nie masz najmniejszych powodów do tego, by siê nim cieszyæ. Cuda s± mo¿liwe, je¶li zainwestuje siê w siebie czas, wiarê i zaanga¿owanie.
    Fragment:

    Co to jest regresja?


    Aby co¶ zmieniæ,
    najpierw nale¿y to poznaæ.
    Aby zmieniæ siebie,
    najpierw nale¿y poznaæ siebie.


    W naszym codziennym ¿yciu bardzo czêsto zachowujemy siê nie tak jak by¶my chcieli. Ulegamy emocjom, boimy siê w ró¿nych sytuacjach, jeste¶my czêsto niepewni, nie¶miali, nie wierzymy we w³asne mo¿liwo¶ci lub nieprawid³owo postrzegamy sytuacje, w której siê znale¼li¶my itp.
    Najczêstsz± przyczyn± takiego zachowania s± nasze traumatyczne do¶wiadczenia w przesz³o¶ci, w czasie których powsta³y w nas b³êdne decyzje i negatywne emocje. Takie nie odreagowane urazy przejawiaj± siê wiêc w naszym doros³ym ¿yciu w postaci negatywnych, nieracjonalnych wzorców zachowania oraz emocjonalnego reagowania. Uzdrawianie takich wzorców wymaga naszej konfrontacji z dawnymi, nierzadko przykrymi do¶wiadczeniami. Taka konfrontacja z przesz³o¶ci± nazywana jest stanem regresywnym.


    Regresja jest to zjawisko celowego wywo³ania powrotu pamiêci± z obecn± ¶wiadomo¶ci± do wcze¶niejszej fazy rozwoju celem uwolnienia powsta³ym w owym czasie negatywnych wzorców reagowania.


    Samo s³owo regresja pochodzi z jêzyka ³aciñskiego i oznacza dos³ownie: cofanie siê, ruch wsteczny. Opisywane przeze mnie zjawisko regresji polega na cofaniu siê pamiêci± do pierwotnej przyczyny psychicznego urazu. Takie cofniêcie siê pamiêci±
    z obecn± ¶wiadomo¶ci± umo¿liwia nam u¶wiadomienie dawnych do¶wiadczeñ, co za tym idzie, zrozumienie i zweryfikowanie b³êdnych decyzji oraz wyobra¿eñ powsta³ych w owym okresie, w rezultacie zmianê ich na przytomne i korzystne dla nas w obecnym ¿yciu. Jest to wiêc konfrontacja umys³u ¶wiadomego z przetrzymywanymi przez pod¶wiadomo¶æ negatywnymi wzorcami zachowania. Regresja umo¿liwia nam u¶wiadomienie prze¿yæ z okresów: wczesnego dzieciñstwa jak równie¿ prenatalnego oraz poprzednich wcieleñ.
    W wiêkszo¶ci przypadków wykorzystane w tej ksi±¿ce przyk³ady wspomnieñ z dzieciñstwa ujawni³y siê pod wp³ywem zjawiska regresji wykorzystywanego w terapii. W stan regresywny mo¿na wprowadziæ poprzez g³êboki relaks, w czasie którego, poddaj±ca mu siê osoba koncentruje siê na pozytywnym obrazie siebie przeciwstawnym do negatywnego, psychicznego wzorca. Je¶li taka koncentracja jest wystarczaj±co mocna, wówczas pod¶wiadomo¶æ tej osoby uzewnêtrznia wszystkie negatywne opory przed przejawianiem pozytywnych aspektów osobowo¶ci. Takie opory przejawiaj± siê zazwyczaj w postaci odczuwanych emocji, tych samych jakie towarzyszy³y danemu traumatycznemu do¶wiadczeniu. Osoba poddana takiej terapii, czyli wprowadzona w stan regresywny, bardzo czêsto uzewnêtrznia i chwilowo wzmacnia odczuwanie owych emocji. Takie ponowne ich uzewnêtrznienie umo¿liwia nam wgl±d w przesz³e do¶wiadczenia, co za tym idzie poznanie i zrozumienie przyczyn powsta³ych wówczas urazów, emocji i wzorców nieracjonalnego zachowania. Dzieje siê to za po¶rednictwem sugestii terapeuty, który widz±c przejaw emocji u swojego klienta, sugeruje mu powrót pamiêci± do pierwotnej przyczyny tych emocji, czyli do traumatycznego prze¿ycia. Dziêki temu ta osoba jest w stanie przyjrzeæ siê i zrozumieæ przyczynê powstania swoich emocji oraz zaobserwowaæ, jakie b³êdne decyzje podjê³a pod ich wp³ywem i jak one pokutowa³y w jej doros³ym ¿yciu. Dziêki takiemu przegl±dowi mo¿emy ³atwo zmieniæ b³êdne, bazuj±ce na ówczesnym niezrozumieniu, wzorce my¶lowe, co za tym idzie uwolniæ siê od zaburzeñ oraz napiêæ psychicznych.


    Regresja udowadnia, ¿e ka¿da dolegliwo¶æ, jak równie¿ wszelkie powstaj±ce w naszym obecnym ¿yciu problemy, maj± swoj± przyczynê w b³êdnych i niekorzystnych dla nas wyobra¿eniach i decyzjach, podjêtych w przesz³o¶ci, w ró¿nych stanach naszej ¶wiadomo¶ci i w ró¿nym stanie emocjonalnym, co powodowa³o niepe³ny przegl±d konsekwencji owych decyzji.

    Przyjrzyjmy siê temu procesowi bardziej szczegó³owo. Najpierw nale¿y rozró¿niæ dwa rodzaje pamiêci: ¶wiadom± i pod¶wiadom±.
    ¦wiadomie zapamiêtujemy to, co by³o niedawno, natomiast ³atwo zapominamy to, co jest odleg³e. Nasza pod¶wiadomo¶æ zapamiêtuje to, co uznaje za wa¿ne, a za wa¿ne uznaje to, wobec czego mieli¶my stosunek emocjonalny. Wszystkie takie emocjonalne kody pozostawia w swojej pamiêci dopóty, dopóki ¶wiadomie nie podejmiemy innej decyzji zwi±zanej z dan± sytuacj± i nie uznamy ich za niepotrzebne. Rzeczy ma³o istotne nie s± w niej rejestrowane.
    Pamiêæ ¶wiadoma rozwija siê u dzieci od trzeciego miesi±ca ¿ycia, wcze¶niej nie jest w niej nic rejestrowane. Pamiêæ pod¶wiadoma natomiast towarzyszy nam od zawsze, jednak my na co dzieñ mamy z ni± znikomy kontakt.
    Jak ma siê to w praktyce i na czym polegaj± najczêstsze konflikty miêdzy obiema ja¼niami? G³ówny problem polega na s³abym kontakcie i braku umiejêtno¶ci porozumienia siê z w³asn± pod¶wiadomo¶ci±. Umys³ pod¶wiadomy, by przestaæ podtrzymywaæ dawny, wyuczony, systematycznie powtarzany a niepotrzebny nam w obecnym czasie wzorzec zachowania, potrzebuje deklaracji i decyzji w tej sprawie ze strony umys³u ¶wiadomego. Jednak my ¶wiadomie nie pamiêtaj±c ju¿ zdarzenia, które doprowadzi³o do b³êdnego my¶lenia i postêpowania, nie potrafimy zmieniæ podjêtych wówczas decyzji. Godzimy siê wiêc na dalsz± jego realizacje twierdz±c: „Taki ju¿ jestem i nie wiem jak mia³bym to zmieniæ”.
    Na przyk³adzie wygl±da to tak: Jako ma³e dziecko us³yszeli¶my od w³asnej mamy, ¿e nie mo¿emy wchodziæ sami do ciemnego pokoju, gdy¿ tam s± „baboki, które mog± nas po¿reæ”. Jako ma³e i ³atwowierne dzieci uwierzyli¶my w to, gdy¿ w tym okresie wierzymy we wszystko, do czego przekonuj± nas inni, a w szczególno¶ci rodzice. Dla pod¶wiadomego umys³u to twierdzenie sta³o siê wa¿ne i zosta³o przez niego zapamiêtane, co w doros³ym ¿yciu przeradza siê w ci±g³y i nieuzasadniony lêk przed ciemnymi pomieszczeniami.
    Wydaje siê to ¶mieszne i ma³o racjonalne, jednak w rzeczywisto¶ci takie, wydawa³oby siê, banalne wzorce z dzieciñstwa steruj± naszym doros³ym ¿yciem. Nasza pod¶wiadoma ja¼ñ, maj±c s³aby kontakt ze ¶rednim Ja, nie potrafi przekazaæ nam zapamiêtanego obrazu przesz³ych i obci±¿aj±cych nas do¶wiadczeñ, mimo to powsta³e w owym okresie emocje czêsto parali¿uj± funkcjonowanie ca³ej naszej osobowo¶ci. By swój wzorzec zachowania zmieniæ, potrzebujemy decyzji naszego ¶redniego Ja, które mia³oby zleciæ pod¶wiadomej ja¼ni, by ta przesta³a siê baæ ciemno¶ci t³umacz±c, i¿ „baboków” po prostu nie ma, gdy¿ by³y one wy³±cznie wymys³em naszej mamy. Jednak umys³ ¶wiadomy tego nie robi, poniewa¿ nie pamiêta ju¿ zdarzenia odpowiedzialnego za ten wzorzec zachowania.
    Jedynym znanym mi skutecznym sposobem na uzdrowienie wzorców zachowania, w tym wypadku lêku przed ciemnymi pomieszczeniami, jest nawi±zanie lepszego kontaktu z ni¿szym Ja, aby przypomnieæ sobie ca³e zdarzenie. Taka pamiêæ przesz³o¶ci umo¿liwia rozwi±zanie problemu poprzez spojrzenie w dojrza³y, przytomny sposób na dawn± sytuacjê i wyci±gniêcie zdrowych wniosków, oraz podjêcie odpowiednich decyzji uwalniaj±cych nas od destrukcyjnych wzorców zachowania. Takim wspomnieniom powinny towarzyszyæ emocje, co jest gwarantem ich autentyczno¶ci. Poniewa¿ wyobraziæ sobie, ¿e by³em „ksiêciem z bajki” nie bêdzie nam trudno, natomiast z rozp³akaniem siê na urojone wspomnienie piêknej ksiê¿niczki bêdziemy mieæ ju¿ problem.
    Wa¿nym czynnikiem wp³ywaj±cym na nasze zachowanie s± równie¿ wzorce skojarzeniowe.
    Je¶li do¶wiadczali¶my czego¶, co wywo³a³o w nas silne emocje, na przyk³ad, zostali¶my przez kogo¶ skarceni, a towarzyszy³o temu co¶ charakterystycznego, lub dzia³o siê to w charakterystycznych okoliczno¶ciach, wówczas to co¶, czy takie okoliczno¶ci, bêd± nam siê zawsze kojarzyæ z odczuwan± wówczas emocj± i w podobnych okoliczno¶ciach owa emocja bêdzie parali¿owaæ nasze funkcjonowanie. W takiej sytuacji równie¿ potrzebujemy powrotu pamiêci± do danego zdarzenia, po to, by u¶wiadomiæ sobie, ¿e prze¿ywane obecnie emocje s± tylko na zasadzie skojarzenia z dawnym do¶wiadczeniem i ¿e teraz pojawienie siê podobnych sytuacji nie poci±ga za sob± kary, której wówczas do¶wiadczyli¶my.

    Wyuczone w dzieciñstwie, nie przeprogramowane schematy, choæ nie racjonalne i nie adekwatne do obecnych sytuacji, maj± na nas wp³yw i parali¿uj±
    nasze funkcjonowanie.

    Regresja umo¿liwia nam wiêc zweryfikowanie dotychczasowych wyobra¿eñ i pogl±dów oraz zmianê naszego my¶lenia i postêpowania. Czyli stwarza mo¿liwo¶ci otwarcia siê na przemiany w naszym ¿yciu. Jest jednak skuteczna wówczas, kiedy dajemy sobie zgodê na pozytywne my¶lenie i koncentrujemy siê na realizacji swoich celów. Terapia regresywna stawia nas w sytuacji,
    w której nie musimy ju¿ i¶æ star± i b³êdn± dla nas drog±, do której czuli¶my siê przywi±zani i zobowi±zani. Otwiera nas ona na nowe kierunki postêpowania i stwarza mo¿liwo¶æ wybrania nowej drogi, ale gotowej receptury na zdrowe ¿ycie nam jeszcze nie podsuwa. Uczy nas jednak podejmowania w pe³ni korzystnych, rozs±dnych
    i bezpiecznych dla nas decyzji, oraz jak w zdrowy i bezpieczny sposób korzystaæ z kryteriów, które sobie obrali¶my. Jest wiêc skuteczna wówczas, gdy realnie dopuszczamy mo¿liwo¶ci pozytywnych zmian w swoim ¿yciu. Dlatego nale¿y ³±czyæ regresjê z innymi praktykami, które umo¿liwiaj± nam nowe i korzystne dla nas kierunki i mo¿liwo¶ci. Regresja w po³±czeniu z innymi praktykami pozwala równie¿ bardziej efektywnie z nich korzystaæ, uwierzyæ w ich realno¶æ oraz skuteczno¶æ.


    Regresja uwalnia od wszelkich zablokowañ, starych wzorców my¶lenia i postêpowania a w zamian pozwala zobaczyæ nowe mo¿liwo¶ci, ale tylko wówczas, gdy jeste¶my na nie ukierunkowani.

    Regresja jest dla osób zdrowych psychicznie. Dla osób, które samodzielnie d±¿± do osi±gniêcia konkretnych, stawianych przez siebie celów, wykorzystuj±c w tym celu, oprócz terapii, inne praktyki.
    Regresja odwo³uje siê do pamiêci na p³aszczy¼nie emocjonalnej, czyli jest to praca z emocjami i ewentualnie towarzysz±cymi im wspomnieniami. Najpierw wiêc pojawiaj± siê emocje, a dopiero pó¼niej ewentualne obrazy zwi±zane z tymi emocjami.
    Regresja jest to stan podwy¿szonej ¶wiadomo¶ci, w której uaktywnia siê pamiêæ przesz³ych do¶wiadczeñ. Nie jest to wiêc hipnoza, ani ¿aden inny odmienny, nieprzytomny stan ¶wiadomo¶ci.
    Dziêki zjawisku regresji odreagowaæ mo¿na praktycznie ka¿d± dolegliwo¶æ i wzorzec b³êdnego zachowania. Jednak regresja nie dzia³a na ka¿dego cz³owieka. W stanie regresywnym cofamy siê z obecn± ¶wiadomo¶ci±, czyli mo¿emy ¶wiadomie, na trze¼wo i przytomnie zweryfikowaæ b³êdnie podjête, nie¶wiadome wówczas decyzje. Jeste¶my teraz bardziej ¶wiadomi, potrafimy wiêc podejmowaæ s³uszne decyzje i wyci±gaæ wnioski zgodne
    z rzeczywisto¶ci±. Je¶li jednak osoba, która poddaje siê regresji nie jest wci±¿ w pe³ni ¶wiadoma, przytomna lub ma nieczyste intencje, którymi podtrzymuje stare urazy, ewentualnie nie potrafi szczerze przyznaæ siê do w³asnych intencji i programów, a tak¿e nie d±¿y do realizacji stawianych przez siebie celów, nie bêdzie mog³a uwolniæ siê od swoich destrukcyjnych wzorców, gdy¿ nie zmieni b³êdnych decyzji i nie wyci±gnie s³usznych wniosków z dawnych do¶wiadczeñ.
    Regresja umo¿liwia nam wiêc szczere wejrzenie w g³±b siebie, czyli jest to konfrontacja z przechowywanymi w pod¶wiadomo¶ci emocjami i my¶lokszta³tami.


    Spis tre¶ci:

    Wstêp
    Co to jest Regresja

    CZÊ¦Æ I - WPROWADZENIE

    1. Duchowo¶æ a ¿ycie codzienne
    2. Doskona³o¶æ naszego istnienia
    3. Co tak naprawdê decyduje o naszym losie
    4. Nie bójmy siê afirmacji
    Afirmacja ostateczna
    Afirmacja osobista
    Afirmacja neguj±ca
    Afirmacja pseudopozytywna
    Afirmacje w czasie tera¼niejszym i przesz³ym
    Propozycje pracy z afirmacjami

    CZÊ¦Æ II - PROCEDURA I OWOCE PRZEBACZANIA

    5. Na pocz±tek trochê o sobie
    6. "Ja ju¿ po prostu taki jestem"
    7. Nauczyciele ¿ycia czy krzywdziciele?
    8. Czy mamy co wybaczyæ sobie?
    9. Przyczyny lêku i bezradno¶ci
    10. Przebaczyæ i poddaæ siê mi³o¶ci

    CZÊ¦Æ III - OGRANICZAJ¡CE WIERZENIA I PRZYZWYCZAJENIA

    11. Pierwszy kontakt ze ¶wiatem
    12. Genialne dzieci
    13. Chorobliwe urojenia czy nadprzyrodzone dary?
    14. Pos³uszeñstwo w imiê mi³o¶ci
    15. "Co z ciebie wyro¶nie?"
    16. Sk±d siê bior± normy w naszym ¿yciu
    17. Byæ hojnym czy oszczêdnym?
    18. "Bezinteresowno¶æ" rodzicielska
    19. Dobroczynno¶æ czy energetyczny wampiryzm?
    20. Konflikty pokoleñ i okres dojrzewania
    21. Podatno¶æ na manipulacjê w sektach religijnych
    22. "Na z³o¶æ mamie odmro¿ê sobie uszy"
    23. Przyjacielsko-nied¼wiedzie przys³ugi
    24. Mi³o¶æ i dezaprobata
    25. "Bez mi³o¶ci da siê ¿yæ"
    26. Mi³o¶æ, seks i perwersja
    27. Relacja z rodzicami a zwi±zki seksualne
    28. Podsumowanie

    CZE¦Æ IV - SAMOUZDRAWIANIE W PRAKTYCE

    29. Przebaczyæ czy nie?
    30. Praca z testami skojarzeñ
    31. Co wybaczyæ
    32. Samouzdrawianie fizyczne
    33. Uzdrawianie relacji z rodzicami
    34. Nasze potomstwo - szczê¶cie, czy "skaranie boskie"?
    35. Poczucie w³asnej warto¶ci
    36. Wolno¶æ i niewinno¶æ
    37. Bezpieczeñstwo
    38. Mi³o¶æ
    39. Pamiêtaj o optymizmie
    40. Na zakoñczenie ¦wiadectwa


    Kimkolwiek jeste¶,
    jeste¶ cz³owiekiem, który d±¿y do zadowolenia
    z siebie, mi³o¶ci i wewnêtrznej harmonii.

    Cokolwiek robisz,
    starasz siê by Twoja praca by³a doceniona.

    W cokolwiek wierzysz,
    starasz siê ¿yæ zgodnie ze swoimi idea³ami.

    Ka¿demu z nas, tak¿e i Tobie,
    dana jest droga do mi³o¶ci, szczê¶liwo¶ci
    i poznaniu samego siebie.

    Ka¿dy z nas, tak¿e i Ty,
    jeste¶ zdolny do przejawiania
    swojej bosko doskona³ej natury.

    Ka¿dy z nas, tak¿e i Ty,
    sam kszta³tujesz w³asne ¿ycie i od Ciebie zale¿y
    jak bardzo szczê¶liwy w nim jeste¶!


    W swoim ¿yciu spotka³em siê z ró¿nymi technikami pracy z umys³em oraz naukami i praktykami duchowymi wschodu i zachodu. Dziêki temu nauczy³em siê ró¿nych technik: medytacji, pracy z psychik± i energi± cz³owieka oraz uwalniania od psychicznych napiêæ. Stosuj±c owe nauki koncentrowa³em siê na poznaniu ich szkieletu, podstaw tych praktyk. Postanowi³em zrozumieæ, na podstawie jakich mechanizmów naszej psychiki one powsta³y. To pomog³o mi znale¼æ wspólne ich aspekty ¶wiadcz±ce o mo¿liwo¶ciach ludzkiego umys³u. Takie studiowanie ró¿nych praktyk, pozwoli³o mi wiêc poznaæ i zrozumieæ ludzk± ¶wiadomo¶æ, jej zdolno¶ci i mo¿liwo¶ci. Z praktyk, które pozna³em wykorzystujê wiele aspektów ³±cz±c je i wykorzystuj±c w swojej obecnej wspó³pracy z klientami.

    Obecnie stosujê opracowan± przez siebie metodê na podstawie zdobytych do¶wiadczeñ stosowanych praktyk oraz w³asnych odkryæ. Moja wspó³praca z lud¼mi polega g³ównie na ³±czeniu praktyk: Huny, Jogi i Buddyzmu wraz ze wspó³czesnymi technikami terapeutycznymi i doskonalenia osobowo¶ci.

    Z Huny wykorzystujê naukê o trzech ja¼niach, wizualizacjê i przekonanie, ¿e cel, który siê sobie postawi jest do osi±gniêcia, pod warunkiem zachowania zdrowych intencji do siebie i innych. W modlitwie odwo³ujê siê do nad¶wiadomo¶ci, w której ka¿dy przechowuje doskona³y obraz siebie: swojego doskona³ego cia³a, stanu emocjonalnego, wyobra¿eniowego oraz informacje o najlepszych zdolno¶ciach i predyspozycjach, które ma ka¿dy z nas. Dziêki takiemu kontaktowi pomagam klientowi stworzyæ w wyobra¼ni doskona³y obraz siebie, po czym ma on za zadanie utrzymaæ go w swojej wizualizacji.

    Z Jogi wykorzystujê g³ównie naukê o oddechu i pracê z energi± cz³owieka. Uczê klienta obserwowaæ ró¿nicê energetyczn± miêdzy jego aktualnym stanem a doskona³ym obrazem siebie. Poprzez odpowiednie oddechy klient dostraja siê do owej energii i urzeczywistnia j± w swoim ciele.

    W czasie takiego dostrajania siê energetycznego do nad¶wiadomego obrazu siebie, pracy z energi± i z g³êbokim, ¶wiadomym oddychaniem uzewnêtrzniaj± siê wszelkie dawne urazy, pora¿ki, napiêcia energetyczne i t³umione negatywne emocje, czyli wszystko to, co nie pozwala nam na przejawianie na planie fizycznym naszego doskona³ego obrazu siebie, o którym informacje przechowuje nasza nad¶wiadomo¶æ.

    Tutaj niezbêdne okazuj± siê nauki buddyjskie, z których pochodzi nauka prawa karmy - prawa przyczyny i skutku, nauka o reinkarnacji i wyzwoleniu z cierpienia poprzez wyzbycie siê emocji. Okazuje siê, ¿e ka¿dy problem, negatywne do¶wiadczenie czy nawet dolegliwo¶æ fizyczna maj± swoj± przyczynê w b³êdnym my¶leniu czy postêpowaniu w przesz³o¶ci. Negatywne przekonania pozostaj± w nas do póki ich nie zmienimy, a nie zmienimy do póki nie przypomnimy sobie kiedy i dlaczego je podjêli¶my. W takiej sytuacji sugerujê klientowi powrót pamiêci± z obecn± ¶wiadomo¶ci± do pierwotnej przyczyny danej emocji lub negatywnego odczucia po to, by przyjrzeæ siê podjêtym wówczas decyzjom, ich motywom i ich konsekwencjom oraz zmieniæ owe decyzje na pozytywne i korzystnie dzia³aj±ce w obecnym ¿yciu. Taki powrót pamiêci± pozwala zintegrowaæ negatywne i ograniczaj±ce wzorce my¶lowe, dziêki czemu u³atwia przejaw pozytywnej wizualizacji, do jakiej osoba dostraja³a siê na pocz±tku takiej sesji.

    Oczywi¶cie ja nie gwarantujê takiego sukcesu za pierwszym razem. Taka wspó³praca z klientem wymaga zgody, chêci i pe³nego zaanga¿owania z jego strony oraz wspierania jej samodzieln± prac± nad sob±, chodzi g³ównie o skoncentrowanie swojej uwagi poprzez medytacje i afirmacje na zalecanym przeze mnie temacie. Wspó³praca taka jest tym bardziej owocna im bardziej zaanga¿owana w ni± jest osoba ze mn± wspó³pracuj±ca. Wa¿ne jest wiêc aby dany klient jak najwiêcej od siebie oczekiwa³, nie zak³amywa³ siê, by³ gotowy do wspó³pracy i do zaanga¿owania w siebie czasu i energii. W czasie sesji ze mn± zda¿a siê, ¿e konfrontacje klienta ze st³umionymi w sobie emocjami mog± byæ dla niego nieprzyjemne i nie chce on kontynuowaæ wspó³pracy, chodzi g³ównie o to by przestaæ z³orzeczyæ i podtrzymywaæ ¿ale a nauczyæ siê wybaczaæ, odpuszczaæ i akceptowaæ. W takiej sytuacji dana osoba powinna podj±æ wyzwanie typu: "Akceptujê swój stan, nie bêdê siê d³u¿ej oszukiwaæ, chcê to zmieniæ i zrobiê to". Zdarza siê równie¿, ¿e klient nie chce siê zaanga¿owaæ w intensywne oddechy, które równie¿ mog± wywo³ywaæ chwilowe, negatywne odczucia. Ale có¿, wspó³praca ta wymaga pewnych po¶wiêceñ, jednak daje swoje rezultaty w postaci nawet uzdrowieñ "nieuleczalnych" dolegliwo¶ci.


    O swoim podej¶ciu do klienta

    Zanim przyst±piê do wspó³pracy z klientem, przeprowadzam z nim konsultacjê, w czasie której poznajê bli¿ej jego ¿ycie, czyli sposób, w jaki ¿yje: jakie ma problemy z sob±, kryteria w ¿yciu, d±¿enia i pragnienia, co mu ewentualnie w realizacji tego przeszkadza, jakie ma lêki, obawy, opory, czyli wzorce psychiczne nie pozwalaj±ce mu realizowaæ swoich planów i do czego tak naprawdê go to doprowadza³o. Potrzebujê równie¿ rozpoznaæ jego predyspozycje dane mu przez naturê. By bli¿ej poznaæ klienta staram siê poznaæ sposób, w jaki on sam siebie postrzega, czyli w co wierzy, co deklaruje i na ile to realizuje. D±¿ê równie¿ do tego by poznaæ, jak± ma ogólnie samoocenê, na ile wierzy w realno¶æ stawianych przez siebie celów i na ile jest w nie zaanga¿owany. Decyduj±ca siê osoba na wspó³pracê ze mn± powinna byæ otwarta na rozmowê o sobie i gotowa odpowiedzieæ na ka¿de pytanie, które zadam dotycz±ce ka¿dej dziedziny ¿ycia. Nastêpnie prowadzê klienta tak, by sam pozna³ i zrozumia³ siebie, nauczy³ siê poruszaæ po swojej ¶wiadomo¶ci i umiejêtnie z ni± pracowa³, czyli odkry³ swoj± prawdziw± naturê, zweryfikowa³ swój dotychczasowy obraz siebie oraz swoje kryteria i odnalaz³ w sobie to, co tak naprawdê jest dla niego najlepsze. Prowadzê wiêc sesjê na podstawie wiedzy o kliencie, zdobytej w wy¿ej opisany sposób.

    Wspó³praca ze mn± jest czym¶ indywidualnym dla ka¿dego klienta. Ka¿dy klient to inna historia, inne prze¿ycia, do¶wiadczenia, inne pragnienia i potrzeby. Mam wiêc indywidualne podej¶cie do ka¿dej osoby, staram siê j± zrozumieæ i zaobserwowaæ, co na danym poziomie jest jej potrzebne. Prowadzê sesje tak, aby taka osoba zaczê³a realizowaæ swoje cele, o ile s± one oczywi¶cie zgodne z jej bosko-doskona³± natur±.

    Pierwsze spotkanie to sama konsultacja. To pierwsze spotkanie jest po to, bym dobrze pozna³ dan± osobê, zapozna³ j± z mo¿liwo¶ciami i warunkami dalszej wspó³pracy, oraz by wspólnie poszukaæ sposobów i kierunków takich, by dana osoba realizowa³a postawione przez siebie cele i samodzielnie kontynuowa³a pracê nad sob±. Ka¿de nastêpne spotkanie to ju¿ krótsze konsultacje wraz z sesj± medytacyjn± opart± na ni¿ej opisanej procedurze.


    Skutki uboczne ;)

    Klient przychodz±cy do mnie na sesje do¶wiadcza prawdy o sobie, czyli wszystko to, co nosi w sobie st³umione uzewnêtrznia i zaczyna odczuwaæ. To jest niezbêdne w procesie oczyszczania. Zdarza siê, ¿e samoocena pewnej osoby mo¿e byæ zbudowana na sztucznym wizerunku, czyli urojonych warto¶ciach. Taka osoba ma wysokie mniemanie o sobie, mimo ¿e nosi w sobie mnóstwo st³umionych wzorców niskiej samooceny. Oczywi¶cie, z wyj±tkiem urojonego dowarto¶ciowywania siê, takim wizerunkiem nie da siê osi±gn±æ ¿adnego wiêkszego sukcesu na ¶cie¿ce rozwoju duchowego. Zdarza siê wiêc, ¿e osoba przychodz±ca na spotkanie nie jest w stanie zaakceptowaæ prawdy na swój temat, któr± u¶wiadamia sobie w czasie konfrontacji ze swoimi wzorcami zachowañ. W zwi±zku z czym mo¿e ona nie podej±æ dalszej wspó³pracy. Jest to jedyna znana mi sytuacja, w której kto¶ mo¿e krytykowaæ moj± pomoc, gdy¿ uzewnêtrznione zosta³y u tej osoby st³umione wzorce, wobec których nie zosta³o podjête wyzwanie dalszej pracy. W ten sposób zburzony zosta³ sztuczny wizerunek, którym taka osoba nie potrafi siê ju¿ dowarto¶ciowywaæ, a brak intencji dalszej pracy z uzewnêtrznionymi wzorcami sprawia, ¿e zostaje ona pozostawiona ze ¶wiadomo¶ci± swoich urojeñ.

    Pracy z oddechem, energi± i powrotem do pierwotnych przyczyn obecnych problemów nauczy³em siê g³ównie praktykuj±c Rebirthing oraz Regresing.

    Efektem owej kilkuletniej praktyki terapeutycznej jest moja ksi±¿ka: "DZIECI REGRESJI -Uzdrawianie dzieciñstwa"

    Do wspó³pracy ze mn± zapraszam wszystkie osoby, które wiedz± czego chc±, s± gotowe na konfrontacje z samym sob± oraz do zaanga¿owania siê w swój proces samouzdrawiania i samodoskonalenia.

    Korzystaj±c z w³asnej wiedzy i umiejêtno¶ci pomogê w odkryciu i uzewnêtrznieniu Waszych naturalnych talentów i predyspozycji oraz w uwalnianiu oporów (destrukcyjnych wzorców psychicznych) przed ich przejawianiem.

    Robert Krakowiak
Sztuk:
 
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz Recenzjê
 
  Jeste¶ niezalogowany
  W koszyku jest: 0 produkt(ów)
  Warto¶æ koszyka: 0.00 PLN
 



Zapomnia³e¶ has³a?

Nowe konto
 
 
 
Samoleczenie metod...
Samoleczenie metod...
Dodaj Produkt do Przechowalni Samoleczenie metod...
Zobacz Produkt  Samoleczenie metod...
Metody oczyszczani...
Metody oczyszczani...
Dodaj Produkt do Przechowalni Metody oczyszczani...
Zobacz Produkt  Metody oczyszczani...
Diagnostyka karmic...
Diagnostyka karmic...
Dodaj Produkt do Przechowalni Diagnostyka karmic...
Zobacz Produkt  Diagnostyka karmic...
Woda Utleniona na ...
Woda Utleniona na ...
Dodaj Produkt do Przechowalni Woda Utleniona na ...
Zobacz Produkt  Woda Utleniona na ...
5 przemian w kuchn...
5 przemian w kuchn...
Dodaj Produkt do Przechowalni 5 przemian w kuchn...
Zobacz Produkt  5 przemian w kuchn...
 
Informacje
Pr. Partnerski - logowanie

Projekt i wykonanie PixMedia © Alfaton